"Чек ап організму" (англ. "body check-up") - це комплексне медичне обстеження, яке зазвичай включає різні дослідження і тести для оцінки стану здоров'я людини. Такий огляд може включати огляд лікаря, лабораторні дослідження (наприклад, аналіз крові, сечі, фекалій), інструментальні дослідження (наприклад, ЕКГ, УЗД, рентген) та інші методи діагностики.

"Чек ап організму" може допомогти виявити ранні стадії захворювань та проблем зі здоров'ям, які можуть бути лікуванні, якщо виявити їх на ранній стадії. Також це може допомогти підтримувати загальний стан здоров'я та профілактику хвороб, особливо для людей, які мають підвищений ризик розвитку хвороб (наприклад, людей похилого віку, людей з сімейною історією захворювань, людей зі звичками, що сприяють розвитку хвороб).

В клініці ДЕНИС є різні варіанти як пройти чек ап організму київ у найкращих спеціалістів, перевірити стан свого здоров'я. Найсучасніше обладнання, досвідчені лікарі, сучасна багатопрофільна клініка. Найкращий медичний сервіс в Україні.